KJA0T21F41PA
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJA0T21F41PA
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJA0T21F41PA.pdf
  • Pranešimas
KJA0T21F41PA specifikacijos
Dalies numeris KJA0T21F41PA Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4625 pcs Duomenų lapas KJA0T21F41PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KJA
Pakuotė Bulk Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 41
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -