KJA0T19W11PA
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJA0T19W11PA
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJA0T19W11PA.pdf
  • Pranešimas
KJA0T19W11PA specifikacijos
Dalies numeris KJA0T19W11PA Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6005 pcs Duomenų lapas KJA0T19W11PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 19-11 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KJA
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKJA0T19W11PA
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 11 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold