KJ7T16N26PAL27
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJ7T16N26PAL27
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Duomenų lapai:
RoHs statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Akcijų būklė 340 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 340 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
KJ7T16N26PAL27 specifikacijos
Dalies numeris KJ7T16N26PAL27 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Galimas kiekis 340 pcs Duomenų lapas
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 16-26
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Electroless Nickel
Serija KJ Pakuotė Bulk
Kiti vardai 110375-0373 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 26
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Plastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -