KJ6T16B26SA
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJ6T16B26SA
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJ6T16B26SA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KJ6T16B26SA specifikacijos
Dalies numeris KJ6T16B26SA Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5210 pcs Duomenų lapas KJ6T16B26SA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 16-26 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KJ
Pakuotė Bulk Kiti vardai 110469-0034
IKJ6T16B26SA
IKJ6T16B26SA-ND
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets
Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KJ6T16B35SA
KJ6T16B35SA
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 4786 pcs
parsisiųsti: KJ6T16B35SA.pdf
RFQ
KJ6T18B32PN
KJ6T18B32PN
Gamintojai: ITT Cannon, LLC
apibūdinimas: CONN PLUG 32POS STRGHT W/PIN
Sandelyje: 534 pcs
parsisiųsti: KJ6T18B32PN.pdf
RFQ
KJ6T16B26SAL
KJ6T16B26SAL
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE