FRCIR06LCFZ32A13SF80T108
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FRCIR06LCFZ32A13SF80T108
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 13POS CRIMP
Duomenų lapai: FRCIR06LCFZ32A13SF80T108.pdf
  • Pranešimas
FRCIR06LCFZ32A13SF80T108 specifikacijos
Dalies numeris FRCIR06LCFZ32A13SF80T108 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 13POS CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6048 pcs Duomenų lapas FRCIR06LCFZ32A13SF80T108.pdf
Įtampos įvertinimas 900VAC, 1250VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Cobalt Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 13
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
funkcijos Cable Clamp, Flame Retardant Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 13 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver Dabartinis įvertinimas 23A