DL3-60P22C
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DL3-60P22C
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas DL3-60P22C
Duomenų lapai: DL3-60P22C.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 910 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 910 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DL3-60P22C specifikacijos
Dalies numeris DL3-60P22C Gamintojas Cannon
apibūdinimas DL3-60P22C "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 910 pcs Duomenų lapas DL3-60P22C.pdf
Serija DL Pikis 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Bulk Eilučių skaičius 6
Pozicijų skaičius 60 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Panel Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Išsamus aprašymas 60 Position Housing for Non-Gendered Contacts Connector Black Panel Mount Jungties naudojimas -