DEMAY15PNM
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DEMAY15PNM
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DEMAY15PNM specifikacijos
Dalies numeris DEMAY15PNM Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1712 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis 22-28 AWG Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Crimp "Shell" dydis, jungties išdėstymas 1 (DE, E) High Density
"Shell" medžiaga, apdaila Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serija D*MA
Pakuotė Bulk Kiti vardai IDEMAY15PNM
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 3
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal