DEMA15SPNMBK128K134
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DEMA15SPNMBK128K134
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
DEMA15SPNMBK128K134 specifikacijos
Dalies numeris DEMA15SPNMBK128K134 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4113 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis 22-28 AWG Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Crimp "Shell" dydis, jungties išdėstymas 1 (DE, E) High Density
"Shell" medžiaga, apdaila Aluminum, Gold Plated Serija D*MA
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 3 Pozicijų skaičius 15
Montavimo tipas Panel Mount Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal