DDMZ50PNK87
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDMZ50PNK87
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Duomenų lapai: DDMZ50PNK87.pdf
  • Pranešimas
DDMZ50PNK87 specifikacijos
Dalies numeris DDMZ50PNK87 Gamintojas Cannon
Galimas kiekis 3435 pcs Duomenų lapas DDMZ50PNK87.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 5 (DD, D)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija D*M
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 3 Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flanšo funkcija Board Side (4-40) funkcijos Board Lock, Grounding Indents
Išsamus aprašymas 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas 7.5A