DDMP47X1PNK87
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDMP47X1PNK87
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 47POS R/A SOLDER
Duomenų lapai: DDMP47X1PNK87.pdf
  • Pranešimas
DDMP47X1PNK87 specifikacijos
Dalies numeris DDMP47X1PNK87 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 47POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2677 pcs Duomenų lapas DDMP47X1PNK87.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 5 (DD, D) - 47W1
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija Combo D®, D*M
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 3 Pozicijų skaičius 47 (46 + 1 Coax)
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flanšo funkcija Board Side (4-40) funkcijos Grounding Indents, Mounting Brackets, Shielded
Išsamus aprašymas 47 (46 + 1 Coax) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas 5A, 7.5A