DDMMZ50SNA197
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDMMZ50SNA197
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Duomenų lapai: DDMMZ50SNA197.pdf
  • Pranešimas
DDMMZ50SNA197 specifikacijos
Dalies numeris DDMMZ50SNA197 Gamintojas Cannon
Galimas kiekis 1848 pcs Duomenų lapas DDMMZ50SNA197.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 5 (DD, D)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija 24308-Style, D*MM
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Eilučių skaičius 3 Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flanšo funkcija Board Side (4-40) funkcijos Board Lock
Išsamus aprašymas 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Dabartinis įvertinimas 7.5A