DDMMK50PMA156
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDMMK50PMA156
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
DDMMK50PMA156 specifikacijos
Dalies numeris DDMMK50PMA156 Gamintojas Cannon
Galimas kiekis 1822 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 5 (DD, D)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija 24308-Style, D*MM
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Eilučių skaičius 3 Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded) funkcijos -
Išsamus aprašymas 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas 7.5A