DDMME-50P-M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDMME-50P-M
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Duomenų lapai: DDMME-50P-M.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DDMME-50P-M specifikacijos
Dalies numeris DDMME-50P-M Gamintojas Cannon
Galimas kiekis 1830 pcs Duomenų lapas DDMME-50P-M.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 5 (DD, D)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija 24308-Style, D*MM
Pakuotė Bulk Kiti vardai 051526-0035
DDMME50PM
IDDMME50PM
IDDMME50PM-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Eilučių skaičius 3
Pozicijų skaičius 50 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Flanšo funkcija Board Side (4-40)
funkcijos - Išsamus aprašymas 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal