DDMMC50SJA197
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDMMC50SJA197
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DDMMC50SJA197 specifikacijos
Dalies numeris DDMMC50SJA197 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1310 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 5 (DD, D)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija 24308-Style, D*MM
Pakuotė Bulk Kiti vardai IDDMMC50SJA197
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Eilučių skaičius 3
Pozicijų skaičius 50 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Flanšo funkcija Board Side (4-40)
funkcijos Board Lock, Mounting Brackets Išsamus aprašymas 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal