DDMM-50S-Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDMM-50S-Z
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Duomenų lapai: DDMM-50S-Z.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DDMM-50S-Z specifikacijos
Dalies numeris DDMM-50S-Z Gamintojas Cannon
Galimas kiekis 2037 pcs Duomenų lapas DDMM-50S-Z.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 5 (DD, D)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija 24308-Style, D*MM
Pakuotė Bulk Kiti vardai 051527-0025
DDMM50SZ
IDDMM50SZ
IDDMM50SZ-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Eilučių skaičius 3
Pozicijų skaičius 50 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal