DDMM-50P-Z
CannonCannon
DDMM-50P-Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDMM-50P-Z
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Duomenų lapai: DDMM-50P-Z.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
DDMM-50P-Z specifikacijos
Dalies numeris DDMM-50P-Z Gamintojas Cannon
Galimas kiekis 2009 pcs Duomenų lapas DDMM-50P-Z.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 5 (DD, D)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin Plated Serija 24308-Style, D*MM
Pakuotė Bulk Kiti vardai 051526-0033
DDMM-50P-Z-ND
DDMM50PZ
IDDMM50PZ
IDDMM50PZ-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Eilučių skaičius 3
Pozicijų skaičius 50 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded) funkcijos -
Išsamus aprašymas 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas 7.5A