DDME50PA190K87
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDME50PA190K87
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
DDME50PA190K87 specifikacijos
Dalies numeris DDME50PA190K87 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2619 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis 20-28 AWG Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 5 (DD, D)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija D*M
Pakuotė Bulk Kiti vardai IDDME50PA190K87
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 3
Pozicijų skaičius 50 Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Flanšo funkcija Cable Side (4-40)
funkcijos Grounding Indents Išsamus aprašymas 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal