DDMD24W7PJK87
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDMD24W7PJK87
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 24POS R/A SOLDER
Duomenų lapai: 1.DDMD24W7PJK87.pdf2.DDMD24W7PJK87.pdf
  • Pranešimas
DDMD24W7PJK87 specifikacijos
Dalies numeris DDMD24W7PJK87 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 24POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2999 pcs Duomenų lapas 1.DDMD24W7PJK87.pdf2.DDMD24W7PJK87.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 5 (DD, D) - 24W7
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija Combo D®, D*M
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 24 (17 + 7 Coax or Power)
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal and Coax or Power (Not Included)