DDMAM78SNMBK47F0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDMAM78SNMBK47F0
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas DSUB 78 F CRIMP NMB F0
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 714 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 714 pcs
  • Pranešimas
DDMAM78SNMBK47F0 specifikacijos
Dalies numeris DDMAM78SNMBK47F0 Gamintojas Cannon
apibūdinimas DSUB 78 F CRIMP NMB F0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 714 pcs Duomenų lapas
"Shell Finish Thickness" 50µin (1.27µm) Serija 24308-Style, D*MAM
Pakuotė Bulk Kiti vardai IDDMAM78SNMBK47F0
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Eilučių skaičius 4
Pozicijų skaičius 78 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Poravimosi ciklas 500
Apsauga nuo įsilaužimo - Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Thermoplastic
Išsamus aprašymas Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 78 Position Susisiekimo tipas Signal