DDMAM50PNMK52
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDMAM50PNMK52
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Duomenų lapai: DDMAM50PNMK52.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 670 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 670 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DDMAM50PNMK52 specifikacijos
Dalies numeris DDMAM50PNMK52 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 670 pcs Duomenų lapas DDMAM50PNMK52.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Crimp "Shell" dydis, jungties išdėstymas 5 (DD, D)
"Shell" medžiaga, apdaila Brass, Gold Plated Serija 24308-Style, D*MAM
Pakuotė Bulk Kiti vardai IDDMAM50PNMK52
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Eilučių skaičius 3
Pozicijų skaičius 50 Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal