DDMAE78SF0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDMAE78SF0
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas DSUB 78 F CRIMP CLIN
Duomenų lapai: DDMAE78SF0.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DDMAE78SF0 specifikacijos
Dalies numeris DDMAE78SF0 Gamintojas Cannon
apibūdinimas DSUB 78 F CRIMP CLIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1639 pcs Duomenų lapas DDMAE78SF0.pdf
"Shell Finish Thickness" - Serija D*MA
Pakuotė Bulk Kiti vardai IDDMAE78SF0
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 4
Pozicijų skaičius 78 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Poravimosi ciklas 200
Apsauga nuo įsilaužimo - Flanšo funkcija Board Side (4-40)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Thermoplastic
Išsamus aprašymas Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 78 Position Susisiekimo tipas Signal