DDMA-50P-F0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDMA-50P-F0
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN DSUB PLUG 50POS HSG
Duomenų lapai: DDMA-50P-F0.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DDMA-50P-F0 specifikacijos
Dalies numeris DDMA-50P-F0 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN DSUB PLUG 50POS HSG "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4900 pcs Duomenų lapas DDMA-50P-F0.pdf
"Shell Finish Thickness" - Serija D*MA
Pakuotė Bulk Kiti vardai 050913-0018
DDMA50PF0
IDDMA50PF0
IDDMA50PF0-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 3
Pozicijų skaičius 50 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Poravimosi ciklas 200
Apsauga nuo įsilaužimo - Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Thermoplastic
Išsamus aprašymas Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position Susisiekimo tipas Signal