DDM24W7PA101
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDM24W7PA101
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 24POS PNL MNT
Duomenų lapai: 1.DDM24W7PA101.pdf2.DDM24W7PA101.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DDM24W7PA101 specifikacijos
Dalies numeris DDM24W7PA101 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 24POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 8758 pcs Duomenų lapas 1.DDM24W7PA101.pdf2.DDM24W7PA101.pdf
Vielos matuoklis 8-26 AWG Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 5 (DD, D) - 24W7
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serija Combo D®, D*M
Pakuotė Bulk Kiti vardai IDDM24W7PA101
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 24 (17 + 7 Coax or Power) Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal and Coax or Power (Not Included)