DD50S1AFNA191A197
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DD50S1AFNA191A197
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Duomenų lapai: DD50S1AFNA191A197.pdf
  • Pranešimas
DD50S1AFNA191A197 specifikacijos
Dalies numeris DD50S1AFNA191A197 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5015 pcs Duomenų lapas DD50S1AFNA191A197.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 5 (DD, D)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija Original D
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 3 Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Mounting Brackets Išsamus aprašymas 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal