DCMY25W3S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCMY25W3S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Duomenų lapai: 1.DCMY25W3S.pdf2.DCMY25W3S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DCMY25W3S specifikacijos
Dalies numeris DCMY25W3S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6918 pcs Duomenų lapas 1.DCMY25W3S.pdf2.DCMY25W3S.pdf
Vielos matuoklis 8-26 AWG Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C) - 25W3
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija Combo D®, D*M
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 25 (22 + 3 Coax or Power)
Montavimo tipas Panel Mount Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded) funkcijos Shielded
Išsamus aprašymas 25 (22 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Dabartinis įvertinimas 7.5A
Susisiekimo tipas Signal and Coax or Power (Not Included) Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Kontaktinė forma - Susisiekite su Finish Thickness Flash
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Jungties stilius D-Sub, Combo Spalva Black
Backset Spacing -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DCMY25W3SNMBK52
DCMY25W3SNMBK52
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Sandelyje: 279 pcs
parsisiųsti: DCMY25W3SNMBK52.pdf
RFQ
DCMY25W3SA190
DCMY25W3SA190
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: DSUB 25W3 F SOD FLOA G50 T
Sandelyje: 3415 pcs
parsisiųsti:
RFQ
DCMY21WA4SK126
DCMY21WA4SK126
apibūdinimas: CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT