DCMP21HA4PJK87H6
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCMP21HA4PJK87H6
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Duomenų lapai: DCMP21HA4PJK87H6.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DCMP21HA4PJK87H6 specifikacijos
Dalies numeris DCMP21HA4PJK87H6 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3159 pcs Duomenų lapas DCMP21HA4PJK87H6.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C) - 21WA4
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija Combo D®, D*M
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 21 (17 + 4 Power)
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flanšo funkcija Board Side (4-40) funkcijos Grounding Indents, Mounting Brackets, Shielded
Išsamus aprašymas 21 (17 + 4 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas 7.5A, 40A