DCMP-27C2P-J-K87
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCMP-27C2P-J-K87
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
Duomenų lapai: 1.DCMP-27C2P-J-K87.pdf2.DCMP-27C2P-J-K87.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DCMP-27C2P-J-K87 specifikacijos
Dalies numeris DCMP-27C2P-J-K87 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2149 pcs Duomenų lapas 1.DCMP-27C2P-J-K87.pdf2.DCMP-27C2P-J-K87.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C) - 27W2
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija Combo D®, D*M
Pakuotė Bulk Kiti vardai 053514-2044
DCMP27C2PJK87
IDCMP27C2PJK87
IDCMP27C2PJK87-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 27 (25 + 2 Coax) Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Flanšo funkcija Board Side (4-40)
Dabartinis įvertinimas 5A, 7.5A Susisiekimo tipas Coax and Signal