DCMMG13H6PJK87
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCMMG13H6PJK87
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Duomenų lapai: DCMMG13H6PJK87.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DCMMG13H6PJK87 specifikacijos
Dalies numeris DCMMG13H6PJK87 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4418 pcs Duomenų lapas DCMMG13H6PJK87.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C) - 13W6
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM
Pakuotė Bulk Kiti vardai IDCMMG13H6PJK87
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 13 (7 + 6 Power) Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Išsamus aprašymas 13 (7 + 6 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas 7.5A, 40A