DCMC27H2PJK87
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCMC27H2PJK87
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
Duomenų lapai: 1.DCMC27H2PJK87.pdf2.DCMC27H2PJK87.pdf
  • Pranešimas
DCMC27H2PJK87 specifikacijos
Dalies numeris DCMC27H2PJK87 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5003 pcs Duomenų lapas 1.DCMC27H2PJK87.pdf2.DCMC27H2PJK87.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C) - 27W2
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija Combo D®, D*M
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 27 (25 + 2 Power)
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Flanšo funkcija Board Side (4-40)
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 40A Susisiekimo tipas Signal and Power