DCM37SZNMK52
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCM37SZNMK52
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Duomenų lapai: DCM37SZNMK52.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 265 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 265 pcs
  • Pranešimas
DCM37SZNMK52 specifikacijos
Dalies numeris DCM37SZNMK52 Gamintojas Cannon
Galimas kiekis 265 pcs Duomenų lapas DCM37SZNMK52.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C)
"Shell" medžiaga, apdaila Brass, Gold Plated Serija D*M
Pakuotė Bulk Kiti vardai IDCM37SZNMK52
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 37 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Kontaktinė forma Machined
Susisiekite su Finish Thickness 50.0µin (1.27µm) Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Jungties stilius D-Sub
Spalva Black Backset Spacing -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DCM412T300DF1B
DCM412T300DF1B
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP ALUM 4100UF 300V SCREW
Sandelyje: 982 pcs
parsisiųsti: DCM412T300DF1B.pdf
RFQ
DCM382U400DE2D
DCM382U400DE2D
apibūdinimas: CAP ALUM 3800UF 400V SCREW