DCM37PNK127
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCM37PNK127
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Duomenų lapai: DCM37PNK127.pdf
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DCM37PNK127 specifikacijos
Dalies numeris DCM37PNK127 Gamintojas Cannon
Galimas kiekis 2112 pcs Duomenų lapas DCM37PNK127.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija D*M
Pakuotė Bulk Kiti vardai IDCM37PNK127
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 37 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Grounding Indents Išsamus aprašymas 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal