DCM37PF179A191
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCM37PF179A191
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT WW
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DCM37PF179A191 specifikacijos
Dalies numeris DCM37PF179A191 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT WW "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1813 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Wire Wrap "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija D*M
Pakuotė Bulk Kiti vardai IDCM37PF179A191
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 37 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal