DCM37P1AFN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCM37P1AFN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
DCM37P1AFN specifikacijos
Dalies numeris DCM37P1AFN Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5750 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija D*M
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 37
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Mounting Brackets Išsamus aprašymas 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal