DCM17P5P1AFNA191K87
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCM17P5P1AFNA191K87
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Duomenų lapai: 1.DCM17P5P1AFNA191K87.pdf2.DCM17P5P1AFNA191K87.pdf
  • Pranešimas
DCM17P5P1AFNA191K87 specifikacijos
Dalies numeris DCM17P5P1AFNA191K87 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4081 pcs Duomenų lapas 1.DCM17P5P1AFNA191K87.pdf2.DCM17P5P1AFNA191K87.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C) - 17W5
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija Combo D®, D*M
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 17 (12 + 5 Power)
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 40A Susisiekimo tipas Signal and Power