DCM13W6P0L4K87
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCM13W6P0L4K87
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 13P PNL MNT SLDR
Duomenų lapai: DCM13W6P0L4K87.pdf
  • Pranešimas
DCM13W6P0L4K87 specifikacijos
Dalies numeris DCM13W6P0L4K87 Gamintojas Cannon
Galimas kiekis 5683 pcs Duomenų lapas DCM13W6P0L4K87.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C) - 13W6
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija Combo D®, D*M
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 13 (7 + 6 Coax or Power)
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal and Coax or Power (Not Included)
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Kontaktinė forma -
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Jungties stilius D-Sub, Combo
Spalva Black Backset Spacing -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DCM13W6P
DCM13W6P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT