DCM13C6P1AFNA191
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCM13C6P1AFNA191
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Duomenų lapai: 1.DCM13C6P1AFNA191.pdf2.DCM13C6P1AFNA191.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DCM13C6P1AFNA191 specifikacijos
Dalies numeris DCM13C6P1AFNA191 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5220 pcs Duomenų lapas 1.DCM13C6P1AFNA191.pdf2.DCM13C6P1AFNA191.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C) - 13W6
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija Combo D®, D*M
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 13 (7 + 6 Coax)
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Dabartinis įvertinimas 5A, 7.5A Susisiekimo tipas Coax and Signal