DCM-27W2P-K87
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCM-27W2P-K87
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 27POS PNL MNT
Duomenų lapai: DCM-27W2P-K87.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DCM-27W2P-K87 specifikacijos
Dalies numeris DCM-27W2P-K87 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 27POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7845 pcs Duomenų lapas DCM-27W2P-K87.pdf
Vielos matuoklis 8-26 AWG Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C) - 27W2
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija Combo D®, D*M
Pakuotė Bulk Kiti vardai 053514-1776
DCM27W2PK87
IDCM27W2PK87
IDCM27W2PK87-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 27 (25 + 2 Coax or Power) Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal and Coax or Power (Not Included)