DC37S1A8NA191
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DC37S1A8NA191
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Duomenų lapai: DC37S1A8NA191.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DC37S1A8NA191 specifikacijos
Dalies numeris DC37S1A8NA191 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4583 pcs Duomenų lapas DC37S1A8NA191.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija Original D
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 37
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Mounting Brackets Išsamus aprašymas 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal