DC37P1AFNA190K87
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DC37P1AFNA190K87
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Duomenų lapai: DC37P1AFNA190K87.pdf
  • Pranešimas
DC37P1AFNA190K87 specifikacijos
Dalies numeris DC37P1AFNA190K87 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4847 pcs Duomenų lapas DC37P1AFNA190K87.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija Original D
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 37
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Grounding Indents, Mounting Brackets Išsamus aprašymas 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal