DBMX25POL4A191K87
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DBMX25POL4A191K87
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
DBMX25POL4A191K87 specifikacijos
Dalies numeris DBMX25POL4A191K87 Gamintojas Cannon
Galimas kiekis 5129 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija D*M
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 25
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Flanšo funkcija Board Side (M3)
funkcijos Grounding Indents Išsamus aprašymas 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal