DBMP13W3SJA197
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DBMP13W3SJA197
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Duomenų lapai: DBMP13W3SJA197.pdf
  • Pranešimas
DBMP13W3SJA197 specifikacijos
Dalies numeris DBMP13W3SJA197 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6661 pcs Duomenų lapas DBMP13W3SJA197.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija Combo D®, D*M
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 13 (10 + 3 Coax or Power)
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flanšo funkcija Board Side (4-40) funkcijos Mounting Brackets, Shielded
Išsamus aprašymas 13 (10 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Dabartinis įvertinimas 7.5A