DBMMY-21W1S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DBMMY-21W1S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT
Duomenų lapai: DBMMY-21W1S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DBMMY-21W1S specifikacijos
Dalies numeris DBMMY-21W1S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5206 pcs Duomenų lapas DBMMY-21W1S.pdf
Vielos matuoklis 8-26 AWG Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B) - 21W1
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM
Pakuotė Bulk Kiti vardai 051523-0117
DBMMY21W1S
IDBMMY21W1S
IDBMMY21W1S-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 21 (20 + 1 Coax or Power) Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal and Coax or Power (Not Included)