DBMMN25SNA101
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DBMMN25SNA101
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Duomenų lapai: DBMMN25SNA101.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DBMMN25SNA101 specifikacijos
Dalies numeris DBMMN25SNA101 Gamintojas Cannon
Galimas kiekis 2349 pcs Duomenų lapas DBMMN25SNA101.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serija 24308-Style, D*MM
Pakuotė Bulk Kiti vardai IDBMMN25SNA101
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 25 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Board Lock Išsamus aprašymas 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal