DBMM25SDNMBK52
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DBMM25SDNMBK52
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 221 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 221 pcs
  • Pranešimas
DBMM25SDNMBK52 specifikacijos
Dalies numeris DBMM25SDNMBK52 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 221 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B)
"Shell" medžiaga, apdaila Brass, Gold Plated Serija 24308-Style, D*MM
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 25
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded) funkcijos Mounting Brackets
Išsamus aprašymas 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Dabartinis įvertinimas 7.5A
Susisiekimo tipas Signal Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Kontaktinė forma Machined Susisiekite su Finish Thickness 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Jungties stilius D-Sub Spalva Black
Backset Spacing -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DBMM25SCA101
DBMM25SCA101
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Sandelyje: 2049 pcs
parsisiųsti:
RFQ
DBMM25SF179A-A101
DBMM25SF179A-A101
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Sandelyje: 1818 pcs
parsisiųsti: DBMM25SF179A-A101.pdf
RFQ
DBMM25SDNMB
DBMM25SDNMB