DBMM-17W2P
CannonCannon
DBMM-17W2P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DBMM-17W2P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DBMM-17W2P specifikacijos
Dalies numeris DBMM-17W2P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 9000 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis 8-26 AWG Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B) - 17W2
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM
Pakuotė Bulk Kiti vardai 051522-0002
DBMM-17W2P-ND
DBMM17W2P
IDBMM17W2P
IDBMM17W2P-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 17 (15 + 2 Coax or Power) Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded) funkcijos Shielded
Išsamus aprašymas 17 (15 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas 7.5A