DBMAK44SNMBF228F229K128
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DBMAK44SNMBF228F229K128
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
DBMAK44SNMBF228F229K128 specifikacijos
Dalies numeris DBMAK44SNMBF228F229K128 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4782 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis 22-28 AWG Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Crimp "Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B) High Density
"Shell" medžiaga, apdaila Aluminum, Gold Plated Serija D*MA
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 3 Pozicijų skaičius 44
Montavimo tipas Panel Mount Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Grommet Išsamus aprašymas 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Kontaktinė forma Machined
Susisiekite su Finish Thickness 50.0µin (1.27µm) Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Jungties stilius D-Sub, High Density
Spalva - Backset Spacing -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DBMAK44SNM
DBMAK44SNM
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT