DBMA25SNMK47F0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DBMA25SNMK47F0
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas DSUB 25 F CRIMP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
DBMA25SNMK47F0 specifikacijos
Dalies numeris DBMA25SNMK47F0 Gamintojas Cannon
apibūdinimas DSUB 25 F CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1431 pcs Duomenų lapas
"Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B) "Shell" medžiaga, apdaila Brass, Gold Plated
"Shell Finish Thickness" 50µin (1.27µm) Serija D*MA
Pakuotė Bulk Kiti vardai IDBMA25SNMK47F0
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 25 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Poravimosi ciklas 200
Apsauga nuo įsilaužimo - Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Thermoplastic
Išsamus aprašymas Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position Susisiekimo tipas Signal