DBM25SF179AA197
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DBM25SF179AA197
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Duomenų lapai: DBM25SF179AA197.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DBM25SF179AA197 specifikacijos
Dalies numeris DBM25SF179AA197 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1971 pcs Duomenų lapas DBM25SF179AA197.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Wire Wrap "Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija D*M
Pakuotė Bulk Kiti vardai IDBM25SF179AA197
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 25 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Kontaktinė forma Machined
Susisiekite su Finish Thickness Flash Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Jungties stilius D-Sub
Spalva Black Backset Spacing -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DBM25SHK52
DBM25SHK52
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Sandelyje: 2993 pcs
parsisiųsti:
RFQ
DBM25SF179
DBM25SF179
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW