DBM17H2SJA197
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DBM17H2SJA197
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
Duomenų lapai: 1.DBM17H2SJA197.pdf2.DBM17H2SJA197.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DBM17H2SJA197 specifikacijos
Dalies numeris DBM17H2SJA197 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2645 pcs Duomenų lapas 1.DBM17H2SJA197.pdf2.DBM17H2SJA197.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B) - 17W2
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija Combo D®, D*M
Pakuotė Bulk Kiti vardai IDBM17H2SJA197
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 17 (15 + 2 Power) Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 40A Susisiekimo tipas Signal and Power