DBM17C2P1A5NA191
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DBM17C2P1A5NA191
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Duomenų lapai: DBM17C2P1A5NA191.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DBM17C2P1A5NA191 specifikacijos
Dalies numeris DBM17C2P1A5NA191 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5582 pcs Duomenų lapas DBM17C2P1A5NA191.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B) - 17W2
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija Combo D®, D*M
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 17 (15 + 2 Coax)
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Dabartinis įvertinimas 5A, 7.5A Susisiekimo tipas Coax and Signal
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Kontaktinė forma -
Susisiekite su Finish Thickness 30.0µin (0.76µm) Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Jungties stilius D-Sub, Combo
Spalva Black Backset Spacing -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DBM13X3PNA222
DBM13X3PNA222
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN D-SUB PLUG 13P PNL MNT SLDR
Sandelyje: 4784 pcs
parsisiųsti: DBM13X3PNA222.pdf
RFQ
DBM13X3PJK87
DBM13X3PJK87
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Sandelyje: 2269 pcs
parsisiųsti: DBM13X3PJK87.pdf
RFQ
DBM17C2P1A5NA191K87
DBM17C2P1A5NA191K87
apibūdinimas: CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER